Producenci
O nas

O nas

alot.pl jest domeną prowadzoną przez spółkę Might Sp. z o.o. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz świadczenie wysokie jakości usług dla Klientów i Partnerów.
alot.pl jest internetową platformą sprzedaży oferującą szerokie portfolio produkt niezbędnych w każdym biurze i domu. Coś co nas szczególnie wyróżnia to rozległa oferta materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek m.in: tonerów, tuszy czy komponentów serwisowych.

Pragniemy stać się dla naszych klientów miejscem poznania najnowszych światowych trendów i rozwiązań. Miejscem, w którym każdy klient znajdzie rozwiązanie dedykowane do swoich potrzeb.


Oferta spółki Might obejmuje ponad 16 000 produktów prezentowanych na platformach internetowych: Ricohshop.pl , gamingowe.pl oraz alot.pl.


Ponadto Might to także doświadczony zespół handlowy oferujący wsparcie businessowe i pośrednictwo sprzedaży dla zagranicznych Partnerów hurtowych i Producentów, którzy widzą potencjał swoich marek i chcą rozpocząć współpracę z polskimi Partnerami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl